У перемозі України у війні впевнені 98% українців - результати опитування

Читать на русском

Крім того, 72% українців підтримали б вступ до НАТО

Читать на русском
У перемозі України у війні впевнені 98% українців - результати опитування

Крім того, 72% українців підтримали б вступ до НАТО

Українці впевнені в перемозі у війну, яку проти нас розв'язала росія. Також більшість українців не вірить в будь-які територіальні поступки російським загарбникам. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на опитування соціологічної групи "Рейтинг". 

У респондентів запитали, чи вірять вони, що Україна виграє війну - 98% відповіли ствердно. Також 91% українців схвалюють роботу президента Володимира Зеленського.

«Інформація, зібрана під час цього опитування, є підтвердженням нашого попереднього опитування. Українці дуже твердо переконані, що вони переможуть у конфлікті проти Росії, і вони переважною більшістю підтримують дії свого воєнного президента», - сказав Стівен Нікс, старший директор євразійського відділу IRI. 

Крім того, 72% українців підтримали б вступ до НАТО, якби референдум відбувся сьогодні. Підтримка вступу до НАТО зросла на 13% у порівнянні з попереднім опитуванням у травні.

«Чисельність НАТО зросла, тому що українці продовжують вірити в переваги трансатлантичних інституцій. Люди висловили посилену підтримку міцних відносин із західними країнами, які бажають мирного та демократичного майбутнього», – заявив Нікс.

За даними опитування, більшість українців також не вірить у будь-які територіальні поступки рф. 64% опитаних заявили, що Україна збереже всі території у міжнародно визнаних межах. Водночас 14% сказали, що Україна поверне територію, яку контролювала до повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.

Опитування проведено соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (IRI) (крім окупованих територій АР Крим, Донецької та Луганської областей) 27-28 червня. Загальна вибірка – 2004 українців віком від 18 років. Похибка при 95% рівні довіри не перевищує 2%.

Також ми писали, що у Мелітополі 90% людей навіть під дулом автоматів кажуть "ні" приєднанню до росії

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.