Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Німецькі військові розкритикували контрнаступ ЗСУ та назвали його недоліки
У Німеччині вказали на недоліки контрнаступу українських військових. Зокрема, німецькі військові критикують українських захисників за відсутність "спільного ведення бою" серед різних підрозділів.
Про це повідомило видання Bild з посиланням на секретні документи Бундесверу. За інформацією журналістів, німецькі військові розкритикували те, як просувається український контрнаступ. Крім того, пишуть у ЗМІ, йдеться про нібито неправильне використання методів війни, освоєних на Заході. Тобто, під час військових навчань в інших країнах.
Одним з головних недоліків німецькі військові назвали значне "розділення бойових підрозділів ЗСУ": через що, на їхню думку, практично немає "спільного ведення бою". Тобто, Україна розбиває бригади, які проходили навчання з західними експертами, на групи 10-30 осіб: через це, переконані німецькі експерти, ані західна підготовка, ані краще озброєння, ані велика кількість наявних солдатів не мають значення.
Водночас у Бундесвері розкритикували навчання вже досвідчених українських військових. Німецькі експерти вважають, що вони гірше засвоюють принципи підготовки в західних країнах (або ж взагалі не беруть участі в таких навчаннях). Також у Бундвесвері вважають, що командний склад нерідко демонструє "значні недоліки на відповідному рівні в керівництві та застосуванні командних процесів, що призводить до частково неправильних і небезпечних рішень". Саме ці фактори, як вважають у Німеччині, впливають на "повільність контрнаступу".
Раніше старший науковий співробітник з питань наземної війни в Королівському об'єднаному інституті оборонних досліджень Джек Вотлінг зазначав, що саме затримка військової допомоги уповільнила український контрнаступ. За словами експерта, через цю затримку з боку Заходу у російських окупантів з'явилося більше часу на побудову складної оборони. З такою думкою згоден і очільник Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі.
"Росіяни мали декілька місяців для того, щоби вибудувати в глибину складну лінію оборони. Дуже багато складних мінних полів, зубів дракона, колючих дротів, траншей. Вони вибудували як мінімум два або навіть три пояси оборони. І в них було багато часу, щоб це побудувати", - заявляв Міллі, коментуючи контрнаступ ЗСУ.
При цьому німецьке видання Bild заявляло, що Україна готується до другої хвилі контрнаступу. Журналісти зазначили, що зброя, яку постачають західні партнери, має вирішальне значення і вплине на здатність України підтримувати широкомасштабні наступальні дії.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про успіхи українських військових у контрнаступі на Бердянському напрямку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.