"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Влада Німеччини називає проект чисто економічним
Влада Німеччини продовжує стояти на своєму і називати будівництво газогону «Північний потік-2» економічним проектом. Сьогодні, 6 січня, на брифінгу в Берліні на цьому наполягла заступник офіційного представника Кабміну ФРН Ульріке Деммер.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відео брифінгу.
«Північний потік-2» - економічний проект », - сказала Деммер.
Також вона додала, що влада Німеччини «не сприймають екстериторіальні санкції США».
Вона підкреслила, що ставлення Берліна до будівництва газогону залишається колишнім.
Нагадаємо, 1 січня в США набрали чинності положення оборонного бюджету, що включають розширення санкцій відносно газогонів «Північний потік-2» і «Турецький потік».
Для довідки.
«Північний потік-2» - будується магістральний газогін з Росії до Німеччини через Балтійське море. Довжина передбачуваного об'єкта - 1 234 км. Трубопровід проходить через виняткові економічні зони і територіальні води п'яти країн: Німеччини, Данії, Росії, Фінляндії та Швеції.
Раніше Інформатор повідомляв, що в США закликали зупинити «Північний потік-2» через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.
Нагадаємо, в США узгодили нові санкції проти «Північного Потоку-2».
Також ми писали, що будівництво російського газопроводу «Північний потік-2» загрожує енергетичній безпеці Європи. Україна і Польща не допустять реалізації цього проекту.
Крім того, Німеччина запропонувала США 1 млрд євро за відмову від санкцій проти «Північного потоку-2» .