Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Проект загрожує енергетичній безпеці для європейський країн
Німецькі екологи подали позов проти рішення відновити споруду "Північного потоку-2" в німецьких водах. Суд почав процес розгляду.
Про це повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник, передає Інформатор .
"Німецькі екологи подали судовий позов на рішення Федерального відомства з гідрографії і судноплавства, яким оскаржили дозвіл на продовження будівництва газогону "Північний потік-2" в водах Німеччини", - заявив посол.
За даними екологів,територія району прокладки "Північного потоку-2" має особливе значення для гніздових птахів. Але відомство із судноплавства і гідрографії Німеччини не погодилося з цим, уточнивши, що глибина моря на цій ділянці близько 20 метрів і птахам ця місцевість не так важлива.
Відзначимо, проти будівництва газогону виступають Сполучені Штати, Україна і низка європейських країн. Газогін повинен з'єднати Німеччину і РФ через Балтійське море. Це дозволить Німеччині та іншим західноєвропейським країнам купувати газ дешевше. У той же час противники проекту вважають, що це посилить газову залежність Європи від Росії, для якої «Північний потік-2» має не тільки економічну, а й політичну підоснову.
Україна в майбутньому може втратити мільярди доларів, якщо газогін через Балтійське море почне функціонувати, оскільки відпаде необхідність експорту газу в великих обсягах через українську газотранспортну систему.
Також Інформатор писав, що Україна і Польща домовилися не допустити реалізації цього проекту .