Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Сили НАТО розміщені у дев'яти країнах, таких як Польща та країни Балтії. Однак вони діють лише на ротаційній основі
Президент Литви Гітанас Науседа вважає, що НАТО має відмовитися від своїх обмежень щодо створення постійних військових баз поблизу кордонів з росією та визнати Основоположний акт НАТО-росія від 1997 року "мертвим" через розміщення російської ядерної зброї у Білорусі.
Про це повідомляє газета The Times.
Науседа окремо закликав союзників по НАТО прискорити збільшення своїх військових витрат через "дуже крихку та небезпечну ситуацію".
"У той час, коли росія робить активні кроки щодо розміщення тактичної ядерної зброї у Білорусі - а в нас є всі докази того, що це відбувається, - ми маємо нарешті оголосити, що основний акт НАТО-росія мертвий", - повідомив Науседа.
На його думку, поки цей акт існує, він "заважає тверезо мислити багатьом столицям і тримає нас у сірій зоні стратегічної двозначності".
Як зазначає The Times, міжнародні сили НАТО розміщені у дев'яти країнах, зокрема у Польщі та країнах Балтії. Однак вони діють на ротаційній основі й найчастіше їх виводять через пів року, оскільки договір про співпрацю з росією забороняє створення постійних баз на більшій частині колишнього східного блоку.
Науседа також прокоментував перспективи України в НАТО. На його думку, було б помилкою за підсумками саміту у Вільнюсі повторити ті самі формулювання, що були за підсумками саміту у Бухаресті у 2008 році.
Президент Литви вважає, що необхідно позначити "найкоротший шлях до вступу України", бо це підніме бойовий дух воїнів української армії.
Наш задум - надіслати сигнал про те, як можна буде діяти, якщо війна закінчиться і умови дозволятимуть, - пояснив він.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про гарантії безпеки для України, які мають прийняти на саміті у Вільнюсі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.