У NASA винайшли новий спосіб передачі космічної інформації

На орбіту Землі запустять інфрачервоний лазерний модуль

У NASA винайшли новий спосіб передачі космічної інформації

У NASA працюють над запуском на орбіту нашої планети демонстраційного лазерного модуля зв'язку (LCRD), який за допомогою інфрачервоних променів передаватиме на Землю інформацію з космосу. Запуск запланували на кінець листопада цього року.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США.

 

LCRD буде використовувати потужність інфрачервоного світла для відправки та отримання інформації, закодованої в невидимі лазерні промені, з одного місця в інше.

Опинившись на орбіті, LCRD за допомогою інфрачервоних лазерів передасть доступну йому космічну інформацію.

Тепер за один сеанс можна буде відправити на Землю більше інформації, використовуючи передавач із меншою вагою.

Команда розробників вже закінчила наземні випробування.

"Як тільки космічний корабель буде запущений у космос і досягне пункту призначення на геостаціонарній орбіті - на висоті 22 тисяч миль над поверхнею Землі - LCRD стане першим двостороннім лазерним ретранслятором NASA", — розповіли вчені.

Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA докладно вивчать Чумацький шлях за допомогою телескопа нового покоління Compton Spectrometer.

Також ми писали, що NASA запустить космічний корабель "Люсі" в пояс астероїдів між Марсом і Юпітером.

Крім того, ми писали про те, чим "харчуються" та що собою являють чорні діри.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube