Головна
Україна
Події
13:07, 22 Липня
Информатор UA

Интро

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко поінформував, чи буде уряд виплачувати компенсації 13 заручникам, яких захопили вчора в Луцьку.Як передає Інформатор, про це він повідомив в ефірі "Сніданку з 1 + 1".Геращенко уточнив, що йому невідомо, щоб таке рішення приймалося."Якщо воно буде прийнято Кабміном, то воно буде опубліковано, але поки у мене такої інформації немає", - заявив він.Заступник глави МВС додав, що з заручниками після звільнення працювали психологи.Раніше глава держави Володимир Зеленський розповів, як проходила операція зі звільнення заручників в Луцьку.Нагадаємо, 21 липня близько 10 ранку в Луцьку озброєний чоловік захопив рейсовий автобус з 13 пасажирами і взяв їх в заручники.Терорист вимагав від українських чиновників і олігархів публічно оголосити себе "терористами в законі".Близько 21:40 зловмисник почав випускати заручників, після чого його затримали.СБУ кваліфікувала захоплення заручників в Луцьку як теракт. Йому загрожує покарання аж до довічного ув'язнення, враховуючи факт, що він раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

У МВС розповіли, чи виплатять компенсації луцьким заручникам

Читать на русском
У МВС розповіли, чи виплатять компенсації луцьким заручникам

Поки рішення не прийнято

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко поінформував, чи буде уряд виплачувати компенсації 13 заручникам, яких захопили вчора в Луцьку.

Як передає Інформатор, про це він повідомив в ефірі "Сніданку з 1 + 1".

Геращенко уточнив, що йому невідомо, щоб таке рішення приймалося.

"Якщо воно буде прийнято Кабміном, то воно буде опубліковано, але поки у мене такої інформації немає", - заявив він.

Заступник глави МВС додав, що з заручниками після звільнення працювали психологи.

Раніше глава держави Володимир Зеленський розповів, як проходила операція зі звільнення заручників в Луцьку.

Нагадаємо, 21 липня близько 10 ранку в Луцьку озброєний чоловік захопив рейсовий автобус з 13 пасажирами і взяв їх в заручники.

Терорист вимагав від українських чиновників і олігархів публічно оголосити себе "терористами в законі".

Близько 21:40 зловмисник почав випускати заручників, після чого його затримали.

СБУ кваліфікувала захоплення заручників в Луцьку як теракт. Йому загрожує покарання аж до довічного ув'язнення, враховуючи факт, що він раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.