Головна
Україна
Події
21:26, 9 Листопада
Информатор UA

Интро

Нині в українській армії вистачає людей, але у разі зміни ситуації на лінії фронту в Україні може бути проведена додаткова мобілізація. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає Інформатор.  Вона відреагувала на ініціативу глави держави Володимира Зеленського щодо продовження воєнного стану і мобілізації. За словами Маляр, в Україні поки що не планують запроваджувати додаткову хвилю мобілізації.  "Ми всі маємо усвідомлювати, що в країні йде війна. Ми можемо припускати різні сценарії розвитку подій, і ми з вами, в принципі, повинні бути готовими до розвитку всіх цих сценаріїв", — сказав вона.  Мобілізація в Україні Президент Володимир Зеленський раніше запропонував продовжити загальну мобілізацію в Україні. Це стосується і воєнного стану. Відповідні законопроєкти він вніс на розгляд до Верховної ради. Тексту самих законопроєктів ще немає, а тому терміни, на які мобілізацію та воєнний стан можуть продовжити поки не відомі. Втім, у раді вже припустили, що мова може йти про 90 днів. Зазначимо, що від початку повномасштабного російського вторгнення в Україні діє загальна мобілізація. В яких випадках не призивають резервістів та військовослужбовців — читайте тут. Детальніше про зміни у законі про мобілізацію дивіться тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

У Міноборони розповіли, чи буде додаткова хвиля мобілізації в Україні

Читать на русском

Сценарії розвитку подій можуть бути різними

Читать на русском
У Міноборони розповіли, чи буде додаткова хвиля мобілізації в Україні
Мобілізація в Україні

Сценарії розвитку подій можуть бути різними

Нині в українській армії вистачає людей, але у разі зміни ситуації на лінії фронту в Україні може бути проведена додаткова мобілізація.

Про це в ефірі національного телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає Інформатор. 

Вона відреагувала на ініціативу глави держави Володимира Зеленського щодо продовження воєнного стану і мобілізації. За словами Маляр, в Україні поки що не планують запроваджувати додаткову хвилю мобілізації. 

"Ми всі маємо усвідомлювати, що в країні йде війна. Ми можемо припускати різні сценарії розвитку подій, і ми з вами, в принципі, повинні бути готовими до розвитку всіх цих сценаріїв", — сказав вона. 

Мобілізація в Україні

Президент Володимир Зеленський раніше запропонував продовжити загальну мобілізацію в Україні. Це стосується і воєнного стану. Відповідні законопроєкти він вніс на розгляд до Верховної ради.

Тексту самих законопроєктів ще немає, а тому терміни, на які мобілізацію та воєнний стан можуть продовжити поки не відомі. Втім, у раді вже припустили, що мова може йти про 90 днів.

Зазначимо, що від початку повномасштабного російського вторгнення в Україні діє загальна мобілізація. В яких випадках не призивають резервістів та військовослужбовців — читайте тут. Детальніше про зміни у законі про мобілізацію дивіться тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.