“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Цей сервіс запустили в Україні майже рік тому
В Україні 51,3% батьків з немовлям використовують сервіс еМалятко. Сервіс дозволяє отримати 9 послуг для новонароджених з однією заявою.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Facebook міністра цифровий трансформації Михайла Федорова.
Відзначимо, цей сервіс запустили в лютому 2020 року.
"У січні 2021 року статистика реєстрацій народження за допомогою еМалятко досягла 51,3%. За рік більше 53 тисяч сімей скористалися сервісом. ЕМалятко дозволяє без черг і відвідувань установ за 1 заявою отримати 9 послуг для дітей", - заявив міністр.
Він додав, що в Києві еМалятко використовують 70% батьків, у Львові - 91%, в Харкові - 78%, в Рівному - 63%, в Дніпрі - 54%, а в Одесі - 65%.
За словами Федорова, Україна - перша держава в Європі, якій вдалося об'єднати 9 послуг, пов'язаних з народженням дитини, в одну - комплексну.
Проект "еМалятко" передбачає, що за однією заявою відразу в пологовому будинку можна буде отримати такі держпослуги: 1) державна реєстрація народження дитини; 2) реєстрація місця проживання дитини, що народилася; 3) призначення допомоги при народженні дитини; 4) реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров'я; 5) реєстрація народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; 6) отримання посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї; 7) походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою; визначення приналежності дитини до громадянства України; 9) присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі.
Нагадаємо, раніше Мінціфри запустило гід з державних послуг.Інформатор розповідав, як він працює.