«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
За свої дії екс-оперуповноважений відповість в суді
Ще в лютому 2021 року оперуповноважений сектору кримінальної поліції побив у відділку чоловіка, якого викликали для надання пояснень. Він вдарив його рукою в голову і ногою в живіт, внаслідок чого потерпілий отримав серйозні травми. Тепер вже екс-поліцейський відповість за свої дії перед судом.
За даними слідства, у постраждалого чоловіка стався розрив селезінки, який ускладнився внутрішньочеревною кровотечею, - повідомляє Інформатор.Такі тілесні ушкодження відносяться до категорії тяжких через небезпеку для життя.
На оперуповноваженого завели кримінальну справу за двома статтями: ч. 1 ст. 121 (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень) і ч. 2 ст. 365 (перевищення службових повноважень, що супроводжується насильством). Зараз вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі двоє чоловіків жорстоко побили активістку в під'їзді її будинку. Обох нападників затримали - їм загрожує до 15 років в'язниці.
Також писали, що в Черкасах чоловік силоміць затягнув дівчину до машини, зв'язав, вивіз за місто і зґвалтував.Його будинок оточили бійці спецпідрозділу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .