«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Рашисти намагаються захопити місто
Вночі російські окупанти завдали ударів по Миколаєву. Під бомбардування потрапив і завод "Зоря - Машпроект", він отримав серйозні пошкодження.
Про це повідомив голова Миколаївської ОВ Віталій Кім, - передає Інформатор.
"Вранці розбомбили "Зорю", схоже літаками по Матеріальних воротах (прохідна заводу), зараз з'ясовуємо обставини", - заявив Кім.
До речі, науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря - Машпроект" у Миколаєві збудували у 1946 році. На заводі останнім часом виготовляли різну техніку, призначену для кораблів різного класу.
Нагадаємо, на Донеччині окупанти обстріляли пасажирський потяг, загинула провідниця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.