«Ми повинні визнати, що він слухає багато сміття про Україну. У нього є люди, які говорять йому на вухо нісенітниці про війну, про першопричини війни, про НАТО. Ми всі знаємо, що це маячня, але він це чує».
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Ця пісня про кохання, яке дійсно можна лише «вимолити». Іноді здається, що чекаєш свою людину цілу вічність. Молишся, просиш Бога про неї, навіть не вірячи, що вона можлива. І ось, наче з тієї самої вічності, з’являється вона – твоя любов, що змінює все навколо.
Проводяться обшуки і вилучення документів
У Харківській міській раді наразі тривають обшуки. Вони пов'язані з можливим розкраданням бюджетних коштів при ремонті під'їздів у міських будинках.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання "РБК-Україна".
Замовником ремонтних робіт було комунальне підприємство "Жилкомсервіс". Про це розповів прес-секретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.
"Мова йде про можливе завищення цін і привласнення бюджетних коштів при виконанні робіт з ремонту приватними ФОПамі і фірмами під'їздів у багатоквартирних будинках на території Харкова", - сказав Чубенко.
Обшуки проводяться в рамках кримінальної справи за ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України.
У прокуратурі повідомили, що відбувається вилучення документів. В ході слідства триває збір і вивчення доказової бази.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Києві по справі Подольського мосту знову проходять обшуки .
Також повідомлялося, у «Київводфонді» відбулися обшуки через розкрадання 7 млн гривень на закупівлю бюветів і туалетів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .