У Мелітополі «гібддшники» на віджатих у поліції автівках вчать водіїв правилам рф

Читать на русском

Пузаті чоловіки зі смугастими жезлами — для України пережиток минулого. Але не для росії

Читать на русском
У Мелітополі «гібддшники» на віджатих у поліції автівках вчать водіїв правилам рф

Пузаті чоловіки зі смугастими жезлами — для України пережиток минулого. Але не для росії

У тимчасово окупованому Мелітополі чоловіки у формі Державтоінспекції росії зупиняють смугастими палицями водіїв та пхають їм в руки книжечки з правилами дорожнього руху рф. При цьому присутні і Раша-ТВ, адже ці дії робляться заради пропаганди «росія тут назавжди».

Зверніть увагу на авто «гібддшників» - це поліцейська автівка з номерами Запорізького регіону, де орки наліпили російське слово «полиция». Автівки рашисти викрали в бердянських поліцейських, і на них збираються «творити закон».

Рашистські пабліки заявляють, що у місті відбувається перехід на російські стандарти та закони. Тобто – назад в срср. Пузаті чоловіки з палицями для України – це пережиток минулого, адже даїшників на дорогах давно замінили поліцейські, які діють за сучасними стандартами.

У чому різниця українських та російських ПДД? Наведемо декілька прикладів.

1. В Україні на всіх нерегульованих пішохідних переходах пішоходи мають перевагу. У росії такої переваги немає. Тож пішоходи частіше стають жертвами наїзду автівок

2. В Україні обгін заборонено за 50 метрів до пішохідного переходу в населених пунктах та за 100 метрів – поза ними. У росії обгін заборонено лише на самому пішохідному переході і лише за наявності пішоходів на ньому. І знову пішоходи ризикують відправитись до лікарні з травмами.

3. В Україні водій має право лише показати свої документи співробітнику ДАІ, але не давати йому їх до рук. У росії - зобов'язаний передавати до рук співробітника поліції на першу вимогу, що одразу наражає водія на небезпеку втратити документи та платити хабар за їх повернення.

4. Допустимий рівень алкоголю в крові водіїв у рф - 0,16 мг етилового спирту на 1 літр повітря, що видихається, що приблизно відповідає 0,32 проміле, в Україні – 0,2.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.