«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Пузаті чоловіки зі смугастими жезлами — для України пережиток минулого. Але не для росії
У тимчасово окупованому Мелітополі чоловіки у формі Державтоінспекції росії зупиняють смугастими палицями водіїв та пхають їм в руки книжечки з правилами дорожнього руху рф. При цьому присутні і Раша-ТВ, адже ці дії робляться заради пропаганди «росія тут назавжди».
Зверніть увагу на авто «гібддшників» - це поліцейська автівка з номерами Запорізького регіону, де орки наліпили російське слово «полиция». Автівки рашисти викрали в бердянських поліцейських, і на них збираються «творити закон».
Рашистські пабліки заявляють, що у місті відбувається перехід на російські стандарти та закони. Тобто – назад в срср. Пузаті чоловіки з палицями для України – це пережиток минулого, адже даїшників на дорогах давно замінили поліцейські, які діють за сучасними стандартами.
У чому різниця українських та російських ПДД? Наведемо декілька прикладів.
1. В Україні на всіх нерегульованих пішохідних переходах пішоходи мають перевагу. У росії такої переваги немає. Тож пішоходи частіше стають жертвами наїзду автівок
2. В Україні обгін заборонено за 50 метрів до пішохідного переходу в населених пунктах та за 100 метрів – поза ними. У росії обгін заборонено лише на самому пішохідному переході і лише за наявності пішоходів на ньому. І знову пішоходи ризикують відправитись до лікарні з травмами.
3. В Україні водій має право лише показати свої документи співробітнику ДАІ, але не давати йому їх до рук. У росії - зобов'язаний передавати до рук співробітника поліції на першу вимогу, що одразу наражає водія на небезпеку втратити документи та платити хабар за їх повернення.
4. Допустимий рівень алкоголю в крові водіїв у рф - 0,16 мг етилового спирту на 1 літр повітря, що видихається, що приблизно відповідає 0,32 проміле, в Україні – 0,2.