RU
Головна
Фоторепортаж
15:22, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

У мечеті Ар-Рахма у центрі Києва тепер можна пройти курс щеплень від коронавірусної інфекції. А путівку в життя до нового Центру вакцинації дав перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комаріда. Як повідомляє Інформатор, під час урочистого відкриття пункту вакцинації представник МОЗ подякував Верховному Муфтію України шейху Ахмеду Таміму за регулярні звернення та заклики до мусульман вакцинуватися від COVID-19. Тепер можливість імунізації для протидії небезпечній хворобі має кожен мусульманин у столиці, оскільки вся процедура проводиться у повній відповідності до вимог релігійних норм. Ми робимо все можливе. Щоб кожен житель України міг отримати щеплення та захистити себе та оточуючих від важкого перебігу хвороби та смерті. Відкриваючи центр вакцинації у мечеті Ар-Рахма, ми розширюємо можливості зробити вакцинацію ще ближче для кожного, - наголосив Олександр Комаріда, звертаючись до присутніх. Як стало відомо, центр вакцинації в мечеті Ар-Рахма працюватиме в щоденному режимі з 9 до 16 години, а вакцинуватися тут зможуть усі бажаючі віком від 18 років, і навіть підлітки від 12 років (за умови наявності в них інших обов'язкових щеплень). Варто нагадати, що отримати щеплення від COVID-19 в Україні можуть не лише українці, а й громадяни інших країн, які прибули до України на законних підставах. Нагадаємо, раніше в МОЗ назвали одне з найсерйозніших ускладнень від коронавірусу. Також Інформатор повідомляв, кілька рекомендацій від МОЗ, як не нашкодити собі під час подолання хвороби. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У мечеті Києва відкрили пункт вакцинації проти COVID-19

Читать на русском
У мечеті Києва відкрили пункт вакцинації проти COVID-19

Відкриття пункту відбулося у присутності преси та багатьох мусульман

У мечеті Ар-Рахма у центрі Києва тепер можна пройти курс щеплень від коронавірусної інфекції. А путівку в життя до нового Центру вакцинації дав перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комаріда.

Як повідомляє Інформатор, під час урочистого відкриття пункту вакцинації представник МОЗ подякував Верховному Муфтію України шейху Ахмеду Таміму за регулярні звернення та заклики до мусульман вакцинуватися від COVID-19. Тепер можливість імунізації для протидії небезпечній хворобі має кожен мусульманин у столиці, оскільки вся процедура проводиться у повній відповідності до вимог релігійних норм.

Александр Комарида

«Ми робимо все можливе. Щоб кожен житель України міг отримати щеплення та захистити себе та оточуючих від важкого перебігу хвороби та смерті. Відкриваючи центр вакцинації у мечеті Ар-Рахма, ми розширюємо можливості зробити вакцинацію ще ближче для кожного», - наголосив Олександр Комаріда, звертаючись до присутніх.

Як стало відомо, центр вакцинації в мечеті Ар-Рахма працюватиме в щоденному режимі з 9 до 16 години, а вакцинуватися тут зможуть усі бажаючі віком від 18 років, і навіть підлітки від 12 років (за умови наявності в них інших обов'язкових щеплень).

Варто нагадати, що отримати щеплення від COVID-19 в Україні можуть не лише українці, а й громадяни інших країн, які прибули до України на законних підставах.

Нагадаємо, раніше в МОЗ назвали одне з найсерйозніших ускладнень від коронавірусу.

Також Інформатор повідомляв, кілька рекомендацій від МОЗ, як не нашкодити собі під час подолання хвороби.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.