Головна
Україна
22:58, 26 Червня
Информатор UA

Интро

Партизанський рух не дає колаборантам розслабитися.  Про це розповів радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань, а також про ситуацію вже жаліються російські псевдоЗМІ, – передає Інформатор. Каховка, що у Херсонській області, наразі тимчасово окупована ворогом. Знайшлися серед місцевих і ті, хто радо побіг під ворожі прапори, аби знайти собі простий шлях до кращого життя. Проте всі ми знаємо, що ніякого кращого життя для зрадників не буде – на них чекає смерть або суд, і тут уже як пощастить. У Каховці серед таких шукачів простої наживи за допомогою росіян затисалася так звана «начальниця відділу освіти» Ірина Махньова. Стало відомо про те, що її автомобіль раптом спалахнув. Схоже, дехто вирішив нагадати їй, що буває зі зрадниками.  Рашистський ТАСС зазначає, що колаборантка, на жаль, не постраждала. Так зване «ГУ МВС Херсонської області» зазначає, що в автомобілі був встановлений вибуховий пристрій. Він і став причиною займання. Окупанти також кричать про те, що вони наче встановили підозрюваного у підпалі, проте ніяких підтверджень цьому поки ніхто не надав. Проте дані про сам підпал підтвердив і голова Херсонської ОВА Сергій Хлань. Сам він каже, що в дійсності причина займання поки невідома.  Нагадаємо, що гакери атакують українських операторів та медіаорганізації через електронні листи. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Кара за зраду: у тимчасово окупованій Каховці загорівся автомобіль місцевої колаборантки

Читать на русском

Усім зрадникам України не варто чекати на спокійне життя

Читать на русском
Кара за зраду: у тимчасово окупованій Каховці загорівся автомобіль місцевої колаборантки

Усім зрадникам України не варто чекати на спокійне життя

Партизанський рух не дає колаборантам розслабитися. 

Про це розповів радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань, а також про ситуацію вже жаліються російські псевдоЗМІ, – передає Інформатор.

Каховка, що у Херсонській області, наразі тимчасово окупована ворогом. Знайшлися серед місцевих і ті, хто радо побіг під ворожі прапори, аби знайти собі простий шлях до кращого життя. Проте всі ми знаємо, що ніякого кращого життя для зрадників не буде – на них чекає смерть або суд, і тут уже як пощастить.

У Каховці серед таких шукачів простої наживи за допомогою росіян затисалася так звана «начальниця відділу освіти» Ірина Махньова. Стало відомо про те, що її автомобіль раптом спалахнув. Схоже, дехто вирішив нагадати їй, що буває зі зрадниками. 

Рашистський ТАСС зазначає, що колаборантка, на жаль, не постраждала. Так зване «ГУ МВС Херсонської області» зазначає, що в автомобілі був встановлений вибуховий пристрій. Він і став причиною займання. Окупанти також кричать про те, що вони наче встановили підозрюваного у підпалі, проте ніяких підтверджень цьому поки ніхто не надав. Проте дані про сам підпал підтвердив і голова Херсонської ОВА Сергій Хлань. Сам він каже, що в дійсності причина займання поки невідома. 

Нагадаємо, що гакери атакують українських операторів та медіаорганізації через електронні листи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.