Коли настає ніч і в кождого гримит серце - від страху й осуду, від невідомости завтрашньої днини. Люди си закривают в собі і аж дуже прислуховуютси до того, шо си робит навколо, а самі ховаютси за обрядами й забобонами. Але коли добре знаєш свою дорогу, ніоден блуд не озме. Подивиси страхові в очі і тогди, навіть, в найтемнішу нічку можно вийти на світло.
Табір функціонував нелегально
У Львові керівник нелегального молодіжного табору розбещував та ґвалтував малолітніх дівчаток. Його судитимуть.
Про це повідомляє поліція Львівської області,- передає Інформатор .
«Зловмисник - керівник одного з офіційно незареєстрованих молодіжних таборів - причетний до 11 злочинів, скоєних по відношенню до дівчаток у віці від 11 до 14 років. Встановлено особи жертв. Перші факти розбещення та зґвалтування датуються 2005 роком», - заявили в поліції.
Слідчі передали до суду обвинувальний акт щодо 46-річного чоловіка. Йому інкримінують вчинення кримінальних злочинів ч. 1 і ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх), ч 4 ст. 152 (зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її вільної згоди) і ч. 1 ст. 155 (статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку) КК України. Чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі.
Нагадаємо, в Україні посилили покарання за сексуальне насильство по відношенню до дітей. Крім того, у Вінницькій області чоловік показував дітям порно і розбещував їх у своїй квартирі.
Також Інформатор писав, що в Миколаївській області чоловіки поширювали дитячу порнографію.