У Львівській області стався землетрус: поштовхи силою у 3 бали

Епіцентр землетрусу був на глибині 4 кілометри

У Львівській області стався землетрус
У Львівській області стався землетрус

У Львівській області ввечері у неділю, 28 вересня, зафіксували землетрус. Сила його поштовхів становила лише 3,0 бала за шкалою Ріхтера. Відтак, землетрус вважається незначним. Люди могли його або не відчути взагалі, або відчути слабко. Жодної загрози землетруси такої сили не несуть.

Про землетрус на Львівщині повідомили фахівці головного центру спецконтролю. Зазначається, що він відбувся на глибині у 4 кілометри у Стрийському районі, поблизу міста Стрий, близько 21.46 год.

Фахівці наголошують, землетруси такої магнітуди вважаються слабковідчутними. Вони не несуть жодної загрози ні для людей, ні для інфраструктури. 

Людей, які могли відчути коливання, просять ділитися враженнями. Це допоможе зрозуміти енергетичні характеристики землетрусу. 

У Львівській області стався землетрус: поштовхи силою у 3 бали 1

Землетруси в Україні

Влітку, а саме на початку липня, на Полтавщині неподалік села Карпусі стався землетрус магнітудою 3,1 бала на глибині 7 км. Він також класифікується як слабкий і зазвичай не відчувається людьми. Однак мешканці, що перебували на верхніх поверхах будівель, іноді повідомляли про незначні коливання. В цьому регіоні фіксуються сейсмічні поштовхи ще з минулого року, коли там відбулося кілька десятків слабких землетрусів.

Схожу сейсмічну активність фіксують і в інших частинах країни. Так, у березні підземні поштовхи були зареєстровані на Тернопільщині - магнітуда тоді склала 2,6 бала, а інтенсивність - близько 2 балів. Це також незначний землетрус, який не створює загрози для населення.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити