"Закохуюсь" - це емоційний, але водночас танцювальний трек, який легко лягає на тіло та серце. Це історія жінки, яка більше не хоче застрягти в образі і драмі. Вона хоче жити якісно, по-дорослому, у стосунках, де є взаємність, діалог, тепло і танець, навіть якщо лише наодинці.
Держприкордонслужба України проводить заходи щодо притягнення до кримінальної відповідальності прихильників «русского мира»
У Луганській області затримали організатора незаконного «референдуму».Його засудили на 5 років.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МВС.
Прикордонники викрили місцевого жителя, який у 2014 році виконував функції голови виборчої комісії на незаконному «референдумі» в населеному пункті Передільське Луганській області.
Біловодський районний суд Луганської області визнав громадянина України, причетного до організації і проведення нелегітимного «референдуму», винним в скоєнні злочину.
Фігурантові призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки.
Раніше Інформатор повідомляв, що уряд України має намір відновити контроль над кордоном з Росією на Донбасі до 2025 року .
Також повідомлялося, що ОБСЄ з початку перемир'я зафіксувала на Донбасі 10 603 порушення «тиші» .