Ми живемо в такий час, коли поруч ідуть сум і радість, захоплення і відчай, коли довкола безліч переживань і очікувань. Це і про стосунки в парі, коли ви не розумієте одне одного, і про незнайомих людей, які спілкуються в соцмережах і висловлюються, не задумуючись про наслідки.
Жінка випала з вікна 4 поверху
У четвер, 25 березня, в Луцьку з вікна COVID-лікарні випала пенсіонерка, від отриманих травм вона загинула. Поліція зараз з'ясовує чи було це самогубством, чи нещасним випадком.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Волинські новини" .
"Інцидент стався сьогодні вранці. Жінка, старше 80 років, випала з вікна 4 поверху і від отриманих травм загинула. Поки точно невідомо, чи був це нещасний випадок або самогубство", - розповів Андрій Смольянінов, директор міської лікарні.
До слова, хворі на коронавірус часто є емоційно нестабільними, і випадки, коли люди вистрибують з вікон лікарень під час лікування, трапляються і в Україні, і в світі.
Нагадаємо, в жовтні у Харкові в чорнобильському диспансері випав з вікна пацієнт, заражений на COVID-19 .
Також Інформатор писав, що з початку вакцинації в Україні зафіксували 587 легких випадків побічних реакцій на щеплення від COVID-19.Найчастіше це головний біль і підвищення температури тіла.