RU
Головна
Світ
09:22, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Сполучені Штати на початку листопада відкриють свої кордони для повністю вакцинованих від COVID-19 туристів. Це торкнеться як сухопутних прикордонних пунктів, так і міжнародних авіаперельотів, їх введуть в один і той же час. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Голос Америки". Адміністрація Білого дому повідомить точну дату відкриття кордонів найближчим часом. Для уповільнення поширення COVID-19, у березні 2020 року кордони країни закрили для туристів із Євросоюзу, Великобританії та Китаю. Пізніше до списку додали Індію і Бразилію. Влада країни також закрила сухопутні кордони з Канадою й Мексикою. Обмеження, що тривають уже майже 19 місяців, привели як до економічних втрат, так і до особистих проблем людей, які не можуть перетнути кордон. Нагадаємо, Великобританія дозволила в'їзд вакцинованим українцям. Крім того, австралійський місто Сідней вийшлоз режиму ізоляції майже через чотири місяці. Також Інформатор писав, що в Італії послаблять карантин для відвідувачів театрів, кіно, концертів і музеїв. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У листопаді США відкриють кордони для вакцинованих туристів

Читать на русском
У листопаді США відкриють кордони для вакцинованих туристів

У Білому домі повідомлять точну дату відкриття кордонів найближчим часом

Сполучені Штати на початку листопада відкриють свої кордони для повністю вакцинованих від COVID-19 туристів. Це торкнеться як сухопутних прикордонних пунктів, так і міжнародних авіаперельотів, їх введуть в один і той же час.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Голос Америки".

Адміністрація Білого дому повідомить точну дату відкриття кордонів найближчим часом.

Для уповільнення поширення COVID-19, у березні 2020 року кордони країни закрили для туристів із Євросоюзу, Великобританії та Китаю. Пізніше до списку додали Індію і Бразилію. Влада країни також закрила сухопутні кордони з Канадою й Мексикою.

Обмеження, що тривають уже майже 19 місяців, привели як до економічних втрат, так і до особистих проблем людей, які не можуть перетнути кордон.

Нагадаємо, Великобританія дозволила в'їзд вакцинованим українцям.

Крім того, австралійський місто Сідней вийшло з режиму ізоляції майже через чотири місяці.

Також Інформатор писав, що в Італії послаблять карантин для відвідувачів театрів, кіно, концертів і музеїв.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.