"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Також у деяких містах оголосили повітряну тривогу
Увечері 18 серпня в окупованому росіянами Криму знову пролунали вибухи. Це сталося поблизу авіабази Бельбек. Також у деяких містах оголосили повітряну тривогу.
Як передає Інформатор, про це Telegram-каналі написав радник голови Офісу президента Олексій Арестович.
"Ось тепер справді. Авіабаза Бельбек (Крим), прильоти. Повітряна тривога у Керчі. Повітряна тривога у Севастополі. У Білгородській області вибухають склади армійського рівня (20-ї армії), що воює на Ізюмському напрямку. Як Ви розумієте - ми тут ні до чого. Курити менше треба", - написав Арестович.
Як пише "Крим.Реалії", перший вибух у районі аеродрому почули о 22:30, а другий - о 22:35. Місцеві жителі розповіли також про звуки стрілянини.
Місцеві жителі, яких цитують у Telegram-каналах, заявив про чотири вибухи в Любимівці, яка розташована біля аеродрому Бельбек. Зараз там працює система ППО.
За словами очевидців, після вибухів автомобілі російського МНС попрямували у бік аеродрому.
Так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що в районі аеропорту Бельбек збили безпілотник. Він стверджує, що нібито немає жодних пошкоджень і ніхто не постраждав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.