«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Це порушує санкції ЄС
В окупованому Росією Криму запустили Бештерек-Зуйський водогін, який повинен подавати до Сімферополю щодня 20 тисяч кубометрів артезіанської води. На станції використовують насоси німецької марки Siemens.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Асоціацію реінтеграції Криму.
Так, на зображеннях обладнання насосної станції, їх основну складову становлять насоси Siemens.
"Асоціація реінтеграції Криму" звернулася з офіційним листом до головної штаб-квартирі Siemens в Мюнхені, до австрійської компанії Siemens, до її дочірнього підприємства у Києві та філії Siemens у Москві.
У листі зазначено на використання російською окупаційною адміністрацією в Криму поставляється і обслуговується європейськими структурами обладнання Siemens не тільки в порушення санкцій ЄС, але як "знаряддя екоциду і здійснення військових злочинів" на півострові.
"Головною метою Бештерек-Зуйського водогону є забезпечення військових баз РФ в Криму як знаряддя її подальшої агресії і одночасно сприяння злочинному переселенню до Сімферополю російських колонізаторів, для облаштування яких здійснюються відповідні умови", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше в ЮНЕСКО засудили дії Росії в Криму .
Також Інформатор писав, що водосховища Сімферополя напівпорожні,а мешканці скаржаться на якість води.