RU
Головна
Україна
Події
14:47, 12 Червня
Информатор UA

Интро

У суботу, 12 червня, у Києві на території терміналу Нової Пошти спалахнув причіп із посилками. У компанії вважають, що займання сталося через одну з посилок, яка була в причепі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ТСН. Нова Пошта пообіцяла компенсувати клієнтам оголошену вартість посилок, які перебували в контейнері. Компанія виплатить компенсації клієнтам згідно з оголошеною вартістю відправлення. Просимо клієнтів дотримуватися правил надання послуг і не відправляти заборонені до перевезення вантажі, адже це може зашкодити здоровю людей або іншим відправленням, заявили Нової Пошти. Нагадаємо, в Одеському аеропорту в одного з пасажирів загорівся електросамокат. Також Інформатор писав, що у Львівській області загорівся рейсовий автобус із 20 пасажирами.

У Києві загорівся причеп «Нової Пошти» з посилками

Читать на русском
У Києві загорівся причеп «Нової Пошти» з посилками

«Нова Пошта» пообіцяла компенсувати оголошену вартість посилок

У суботу, 12 червня, у Києві на території терміналу «Нової Пошти» спалахнув причіп із посилками. У компанії вважають, що займання сталося через одну з посилок, яка була в причепі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ТСН.

«Нова Пошта» пообіцяла компенсувати клієнтам оголошену вартість посилок, які перебували в контейнері.

«Компанія виплатить компенсації клієнтам згідно з оголошеною вартістю відправлення. Просимо клієнтів дотримуватися правил надання послуг і не відправляти заборонені до перевезення вантажі, адже це може зашкодити здоров’ю людей або іншим відправленням», — заявили «Нової Пошти».

Нагадаємо, в Одеському аеропорту в одного з пасажирів загорівся електросамокат.

Також Інформатор писав, що у Львівській області загорівся рейсовий автобус із 20 пасажирами.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.