“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Перший такий автомат з'явився на Лук'янівці, біля парку імені Котляревського.
У Києві встановили бокси, в яких можна обміняти пластикове сміття на їжу для бездомних тварин. Перший такий автомат з'явився на Лук'янівці, біля парку імені Котляревського.
Як передає Інформатор,про це повідомляють на Facebook ГО «Япомога».
За одну пляшку можна отримати 50 грамів корму. Автомат приймає будь-який пластик, не тільки пляшки з-під напоїв.
Крім миски, куди насипається корм, в автоматі є миска, в яку можна налити води для безхатніх тварин. Також можна набрати корм для своїх домашніх улюбленців. Організатори проекту планують зверху таких боксів встановлювати сонячні батареї для автономної роботи.
Також з часом на автоматах з'явиться QR-код, щоб кожен міг побачити звіт про те, скільки пластику здано на утилізацію та скільки корму видано.
Відзначимо, за даними міжнародної організації Animal-ID,три роки тому в Києві проживало трохи більше 3 тисяч бродячих собак. Лише 24,6% з них були стерилізовані. Такі дані останнього серйозного дослідження, яке проводили волонтери. Скільки бродячих псів в столиці сьогодні, невідомо.