«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Перший такий автомат з'явився на Лук'янівці, біля парку імені Котляревського.
У Києві встановили бокси, в яких можна обміняти пластикове сміття на їжу для бездомних тварин. Перший такий автомат з'явився на Лук'янівці, біля парку імені Котляревського.
Як передає Інформатор,про це повідомляють на Facebook ГО «Япомога».
За одну пляшку можна отримати 50 грамів корму. Автомат приймає будь-який пластик, не тільки пляшки з-під напоїв.
Крім миски, куди насипається корм, в автоматі є миска, в яку можна налити води для безхатніх тварин. Також можна набрати корм для своїх домашніх улюбленців. Організатори проекту планують зверху таких боксів встановлювати сонячні батареї для автономної роботи.
Також з часом на автоматах з'явиться QR-код, щоб кожен міг побачити звіт про те, скільки пластику здано на утилізацію та скільки корму видано.
Відзначимо, за даними міжнародної організації Animal-ID,три роки тому в Києві проживало трохи більше 3 тисяч бродячих собак. Лише 24,6% з них були стерилізовані. Такі дані останнього серйозного дослідження, яке проводили волонтери. Скільки бродячих псів в столиці сьогодні, невідомо.