“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Нова лірична пісня «РОЗЧИНЯЮСЬ», створена на основі віршів Юрія Іздрика «Cycles» та «Solvere» у співпраці з віртуозним піаністом Євгеном Хмарою.
До поліції із заявою про зникнення звернулася його мати
У Києві в річці знайшли тіло військовослужбовця, його шукали більше десяти діб. Поліція встановлює обставини смерті.
Про це повідомляє поліція Києва,передає Інформатор .
"Завдяки записам камер відеоспостереження вдалося встановити місцезнаходження, де чоловік проводжав на поїзд своїх друзів по службі, а після цього він зник. В результаті спецоперації вдалося знайти в річці Лібидь тіло 25-річного військового. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 статті 115 (умисне вбивство) КК України"- заявив начальник сектора кримінальної поліції відділу поліції на станціях залізничного транспорту Андрій Жувак.
Поліцейські продовжують встановлювати обставини події. Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, в Одеській області військовий вбив свого товариша по службі, йому повідомили про підозру.Крім того, в Херсонській області знайшли тіло 26-річного військовослужбовця,у вбивстві підозрюють товариша по службі.
Раніше Інформатор писав, що в Рівненській області військовий вбив свого товариша по службі ударом в голову.