«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
Бути диваком – це значить мати сміливість залишатися собою, коли весь світ підштовхує до того, щоб стати "як усі". Це про внутрішню свободу і здатність йти за покликом серця, навіть якщо шлях незвичний, адже саме диваки творять історію – не тому, що йдуть проти світу, а тому, що йдуть за собою.
У столиці збільшується кількість хворих дітей
У Києві учні 1-4 класів ще на тиждень залишаться на дистанційному навчанні. Зокрема, через те, що збільшується кількість хворих на коронавірус дітей.
Про це на брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко, - передає Інформатор .
"Збільшується кількість хворих дітей. Тому наступного тижня учні, зокрема молодші школи 1-4 класів за парти не повернуться та продовжать навчання у дистанційному режимі. Ми не можемо ризикувати здоров'ям дітей, а також їхніх сімей. Багато дітей переносять вірус безсимптомно, але можуть заразити своє оточення", – заявив мер.
Також він попросив батьків з розумінням поставитися до нових правил.
Нагадаємо, у Львові учні молодших класів повертаються до шкіл з наступного тижня .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .