RU
Головна
Україна
Політика
20:54, 29 Травня
Информатор UA

Интро

У декількох європейських містах в суботу, 29 травня, відбулася акція Global picket of Solidarity на підтримку білоруської опозиції. Люди з біло-червоно-білими прапорами вийшли на заклик Світлани Тихановської на вулиці Києва, Берліна і самого Мінська. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TUT.BY у Twitter. На київському Майдані зібралося близько 70 людей. Учасники події тримали прапори і листи з іменами політв'язнів білорусів. За даними dw.com, в Берліні близько 300 людей зібралися під російським посольством з критикою політики Олександра Лукашенка і Володимира Путіна. "Міська влада Білостока приєдналися до акції Global picket of Solidarity і вивісила біло-червоно-білий прапор на гостьовому палаці Браницьких", - повідомили у паблік @tutby. У той же час, за даними головного в Білорусі опозиційного видання, в одному з парків Мінську з'явилася алея політв'язнів. Раніше Інформатор повідомляв, що Лукашенко знову заявив про ворогів,які хочуть Білорусь. Також повідомлялося, у РНБО заявили про повне припинення авіасполучення між Україною і Білоруссю. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Києві та Берліні відбулися акції солідарності з білорусами

Читать на русском
У Києві та Берліні відбулися акції солідарності з білорусами

У Мінську люди на підтримку опозиції пройшли колоною Партизанським проспектом

У декількох європейських містах в суботу, 29 травня, відбулася акція Global picket of Solidarity на підтримку білоруської опозиції. Люди з біло-червоно-білими прапорами вийшли на заклик Світлани Тихановської на вулиці Києва, Берліна і самого Мінська.  

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TUT.BY у Twitter.

На київському Майдані зібралося близько 70 людей. Учасники події тримали прапори і листи з іменами політв'язнів білорусів. 

 

За даними dw.com, в Берліні близько 300 людей зібралися під російським посольством з критикою політики Олександра Лукашенка і Володимира Путіна. 

 

"Міська влада Білостока приєдналися до акції Global picket of Solidarity і вивісила біло-червоно-білий прапор на гостьовому палаці Браницьких", - повідомили у паблік @tutby.

 
 У той же час, за даними головного в Білорусі опозиційного видання, в одному з парків Мінську з'явилася «алея політв'язнів».

 

Раніше Інформатор повідомляв, що Лукашенко знову заявив про ворогів,які хочуть «задушити» Білорусь.

Також повідомлялося, у РНБО заявили про повне припинення авіасполучення між Україною і Білоруссю.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тутМи використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.