“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Також мітингують студенти інших ВНЗ
У п'ятницю, 4 лютого, студенти київських ВНЗ вийшли на акцію під будівлю Кабміну проти міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. Студенти вимагають його відставки.
Про це повідомляє Інформатор.
Причина в тому, що Шкарлет не підписав контракт після виборів Києво-Могилянської академії. Хоча, за словами студентів, вони були чесними. У них переміг Сергій Квіт.
"Після цього НаУКМА оголосила загальноуніверситетський протест (також були представники НАУ, КНУ, КПІ тощо), оскільки Шкарлет плагіатор та корупціонер, який має піти", - розповіла учасниця акції студентка Києво-Могилянської академії Марія.
З видання "Апостроф" стало відомо, що головною вимогою студентів є припинення втручання в автономію ВНЗ та відставка Шкарлета.
Близько сотні молодих людей під Кабміном скандували "Шкарлет, геть!" Учасники акції кажуть, що міністерство активно втручається у діяльність вузів, і це йому з рук не зійде.
Сергій Квіт був ректором ВНЗ до 2014 року, після чого обійняв посаду міносвіти. 27 січня його обрали президентом Могилянки. Проте Шкарлет відмовився підписувати контракт із ним через нібито порушення процедури виборів. Він пояснив, що однієї із скриньок для голосування не було на дільниці протягом години, після чого її поставили на місце. При цьому кількість бюлетенів у скриньці після "викрадення" не змінилася.
Після цього міносвіти призначив чергові вибори та призначив в.о. директора НаУКМА декана юрфаку Дениса Азарова. Але після наради 3 лютого МОН вирішили скасувати свій наказ.
Студенти зазначили, що вийшли на акцію не підтримати конкретну людину, а зробити акцент на правах кожного діяти в межах своїх повноважень. Учні відмінили пари. Кажуть, що викладачі їх у цьому підтримують.
Раніше ми писали про те, що у Києві під Офісом Президента мітингували родичі загиблих солдатів
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.