«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
До 30 квітня в місті будуть діяти обмеження, які запровадили раніше
У Києві продовжили жорстокий карантин ще на 2 тижні - до 30 квітня. Таке рішення прийняла Комісія з надзвичайних ситуацій через те, що епідситуація в столиці не поліпшується.
Про це повідомив Віталій Кличко, мер Києва, - передає Інформатор .
До 30 квітня в місті будуть діяти обмеження, які запровадили раніше:
"Керівники підприємств і установ повинні відправити співробітників на віддалену роботу. Або, кому можливо, надати відпустки", - заявив Кличко.
Нагадаємо, в Києві поліція перевіряє заклади на дотримання правил карантину. За тиждень поліцейські склали 160 адмінпротоколів через порушення обмежень.