«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
На хлопця склали адміністративний протокол
Київські поліцейські склали адміністративний протокол на 16-річного підлітка на акції 9 травня. Хлопець використовував нацистське вітання під час заходів.
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Києва, - передає Інформатор .
"Під час акції поблизу парку Вічної Слави одного з учасників притягнули до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство. Поліція встановила особу правопорушника. Ним виявився 16-річний місцевий житель", - йдеться у повідомленні.
На хлопця склали адміністративний протокол за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, на Закарпатті затримали підозрюваних у розклеюванні провокаційних листівок з погрозами .
Також Інформатор писав, що в Україні протягом вихідних заплановані близько 900 заходів .