«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Зміни набудуть чинності з 1 січня наступного року
У Києві з 1 січня 2022 року підвищать вартість проїзду. Одна разова поїздка коштуватиме 20 гривень.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Київську міську державну адміністрацію. .
«Цьогорічна ціна у комунальному транспорті давно не відповідає економічно обґрунтованому тарифу. За розрахунками, тариф у наземному транспорті сьогодні становить 22,30 гривень. Згідно з розрахунками тариф у метро - 22 гривні», - заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Одна поїздка в метро, трамваї, тролейбусі, автобусі коштуватиме 20 гривень при купівлі разового квитка. Для власників картки киянина після підвищення ціна становитиме 12 гривень. Нові тарифи почнуть працювати з 1 січня 2022 року:
Нагадаємо, у Київській області запроваджують обмеження на проїзд в електричках. Крім того, у Львівській області запровадять обмеження на проїзд у приміському транспорті .
Також Інформатор писав, що в Одесі подорожчає проїзд у трамваях та тролейбусах .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .