Головна
Місто
Київ
15:05, 14 Травня
Информатор UA

Интро

У суботу, 14 травня, Київрада ухвалила рішення про декомунізацію назви Арки Дружби народів. Її перейменували на Арку Свободи українського народу. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає Інформатор. Також депутати затвердили перелік понад 40 пам'ятників та пам'ятних знаків, які потрібно прибрати з вулиць та споруд столиці, та передати до музею тоталітаризму. Щодо перейменувань, це резонансна тема. Ми почули і думки та побажання киян, і критику. Тому, щоб не ухвалювати поспішних рішень, залучаємо спеціалістів інститутів академії наук України, інституту національної пам'яті та інших установ для завершення процесу найменувань. Сьогодні є запит українського суспільства прибрати з карти Києва назви, пов'язані з росією. Але нові назви мають жити десятки, а то й сотні років. Тому процес найменувань має бути швидким, проте обґрунтованим, наголосив Кличко. До слова, рейтингове голосування щодо перейменування столичних об'єктів Київрада продовжила до 19 червня. Воно проходитиме у мобільному додатку Київ цифровий. Нагадаємо, у Луцьку на меморіалі Вічної Слави приберуть радянську символіку та змінять дату початку війни. Крім того, у Празі перейменують вулицю перед посольством РФ на Героїв України, а один із мостів на честь українського військового. Також Інформаторписав, що в Івано-Франківську перейменували 25 вулиць. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

У Києві перейменували «Арку Дружби народів»

Читать на русском
У Києві перейменували «Арку Дружби народів»

Зараз перейменування, це – резонансна тема в Україні

У суботу, 14 травня, Київрада ухвалила рішення про декомунізацію назви «Арки Дружби народів». Її перейменували на «Арку Свободи українського народу».

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, – передає Інформатор.

Також депутати затвердили перелік понад 40 пам'ятників та пам'ятних знаків, які потрібно прибрати з вулиць та споруд столиці, та передати до музею тоталітаризму.

«Щодо перейменувань, це – резонансна тема. Ми почули і думки та побажання киян, і критику. Тому, щоб не ухвалювати поспішних рішень, залучаємо спеціалістів інститутів академії наук України, інституту національної пам'яті та інших установ для завершення процесу найменувань. Сьогодні є запит українського суспільства прибрати з карти Києва назви, пов'язані з росією. Але нові назви мають жити десятки, а то й сотні років. Тому процес найменувань має бути швидким, проте обґрунтованим», – наголосив Кличко.

До слова, рейтингове голосування щодо перейменування столичних об'єктів Київрада продовжила до 19 червня. Воно проходитиме у мобільному додатку «Київ цифровий».

Нагадаємо, у Луцьку на меморіалі Вічної Слави приберуть радянську символіку та змінять дату початку війни.

Крім того, у Празі перейменують вулицю перед посольством РФ на Героїв України, а один із мостів — на честь українського військового.

Також Інформатор писав, що в Івано-Франківську перейменували 25 вулиць.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.