"Не ламай калину" як дорога вздовж річки між надією і страхом. Калина — це серце, яке боїться бути скривдженим, а хустка ніби мовчазне «повернися». Це історія про любов на відстані і нагадування: жінка, яка чекає, теж проходить свою війну.
Працівники правоохоронних органів встановлюють обставини події
У Києві поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганських дій на Алеї Героїв Небесної Сотні.
Про це повідомляє поліція Києва,- передає Інформатор .
«На спецлінію 102 від представника волонтерської групи надійшло повідомлення про те, що на каналі одного з інформаційних порталів розміщено відео,де невідомий чоловік справляє природну потребу на Алеї Героїв Небесної Сотні», - заявили в поліції.
Поліцейські опитали можливих свідків інциденту і ретельно оглянули місце злочину. Відкрито кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України. Зловмиснику загрожує до п'яти років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше в Луганській області невідомі осквернили меморіал військовим ВСУ. Крім того, в Чернігівській області школярки танцювали тверк біля пам'ятнику загиблим в АТО .