Головна
Життя
16:26, 22 Травня
Информатор UA

Интро

У Києві в суботу, 22 травня, минуло два марші. В одному з них — щорічному Трансмарші — взяли участь представники ЛГБТ-спільноти, в іншому — ті, хто виступає проти них. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Live. Колона з кольоровими прапорами ЛГБТ-спільноти налічувала сотні демонстрантів. Вони зібралися на Михайлівській площі та спустилися вниз повз Український дім на Поділ. Колону супроводжували вибухотехніки та силовики, які стежили, щоб на маршируючих ніхто не напав. Учасники маршу зафіксували кілька таких спроб. Один з противників ЛГБТ-демонстрації з хрестом в руках намагався прорватися крізь колону силовиків, які охороняли представників ЛГБТ-спільноти. Поліціянти одразу повалили його на землю. Представники ЛГБТ-спільноти виступають за: оновлення чинного клінічного протоколу і процедури юридичного визнання гендеру відповідно до нової Міжнародної класифікації хвороб, зокрема врегулювання можливості переходу для небінарних людей (мова про зміну статі - прим. ред.); захист гендерної ідентичності від дискримінації та від злочинів на ґрунті ненависті в українському законодавстві; заходи, що сприяють кращій поінформованості про трансгендерність і її прояви в українському суспільстві. Одночасно з цією акцією на Софіївській площі пройшла інша — протестуючих проти проявів ЛГБТ прихильників «традиційних цінностей». Вони виступили за «патріархат», про що повідомлялося на транспарантах, які вони тримали. Для довідки. Небінарний гендер або гендерквір — спектр гендерних ідентичностей, відмінних від бінарного чоловічого й жіночого гендеру. Трансгендерність — це розбіжність гендерної ідентичності (статі) або гендерного вираження людини з зареєстрованою при народженні статі. Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні дозволили ЛГБТ-людям бути донорами крові. Також повідомлялося, Lego випустить свій перший ЛГБТ-набір. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Києві одночасно пройшли два марші — на підтримку трансгендерів і проти них

Читать на русском

Активісти виступили за права транс-спільноти в Україні, противники, відповідно, проти

Читать на русском
У Києві одночасно пройшли два марші — на підтримку трансгендерів і проти них

Активісти виступили за права транс-спільноти в Україні, противники, відповідно, проти

У Києві в суботу, 22 травня, минуло два марші. В одному з них — щорічному Трансмарші — взяли участь представники ЛГБТ-спільноти, в іншому — ті, хто виступає проти них.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Live.

Колона з кольоровими прапорами ЛГБТ-спільноти налічувала сотні демонстрантів. Вони зібралися на Михайлівській площі та спустилися вниз повз Український дім на Поділ.

Колону супроводжували вибухотехніки та силовики, які стежили, щоб на маршируючих ніхто не напав. Учасники маршу зафіксували кілька таких спроб.

Один з противників ЛГБТ-демонстрації з хрестом в руках намагався прорватися крізь колону силовиків, які охороняли представників ЛГБТ-спільноти. Поліціянти одразу повалили його на землю.

Представники ЛГБТ-спільноти виступають за:

  • оновлення чинного клінічного протоколу і процедури юридичного визнання гендеру відповідно до нової Міжнародної класифікації хвороб, зокрема врегулювання можливості переходу для небінарних людей (мова про зміну статі - прим. ред.);
  • захист гендерної ідентичності від дискримінації та від злочинів на ґрунті ненависті в українському законодавстві;
  • заходи, що сприяють кращій поінформованості про трансгендерність і її прояви в українському суспільстві.

Одночасно з цією акцією на Софіївській площі пройшла інша — протестуючих проти проявів ЛГБТ прихильників «традиційних цінностей». Вони виступили за «патріархат», про що повідомлялося на транспарантах, які вони тримали.

Для довідки. Небінарний гендер або гендерквір — спектр гендерних ідентичностей, відмінних від бінарного чоловічого й жіночого гендеру.

Трансгендерність — це розбіжність гендерної ідентичності (статі) або гендерного вираження людини з зареєстрованою при народженні статі.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні дозволили ЛГБТ-людям бути донорами крові.

Також повідомлялося, Lego випустить свій перший ЛГБТ-набір.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.