«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Місця на стадіонах можна буде заповнювати на 30%
У Києві комісія з надзвичайних ситуацій дозволила пустити уболівальників на стадіони під час міжнародних матчів. Місця на стадіонах можна буде заповнювати на 30%.
Про це в Telegram повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, - передає Інформатор .
«Київ погодився з пропозицією Української асоціації футболу про проведення міжнародних матчів під егідою УЄФА в присутності на трибунах уболівальників. Місця на стадіонах можна буде заповнювати на 30%. Це стосується тільки міжнародних матчів», - повідомив він.
Зокрема, дозволили часткове залучення вболівальників на наступні матчі:
Раніше Інформатор писав, що два футболісти «Шахтаря» і збірної України заразилися на COVID-19 .