“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Нова лірична пісня «РОЗЧИНЯЮСЬ», створена на основі віршів Юрія Іздрика «Cycles» та «Solvere» у співпраці з віртуозним піаністом Євгеном Хмарою.
Від отриманих травм тварина померла
У Києві п'яний чоловік викинув з вікна четвертого поверху собаку. Від отриманих травм тварина померла.
Про це у Facebook повідомила очевидиця інциденту Аліна Нестерова, - передає Інформатор
Інцидент стався на вулиці Генерала Геннадія Воробйова. Перехожі чули, як скулила собака. Господар відмовлявся віддавати тварину і кричав, він виховував собаку, і він її вб'є. Після цього чоловік викинув вихованця з вікна.
"Ми не встигли врятувати його і надати допомогу. Але ми хочемо, щоб винний отримав своє покарання ... Наразі поліція не проводить ніякого розслідування, донині не розподілили справу на дільничного", - розповіла очевидиця.
Нагадаємо, у Києві стаффорд загриз маленьку собаку. Його господар мовчки спостерігав за тим, що відбувається - йому загрожує кримінальна відповідальність.
Також повідомляли, що у Херсонській області чоловік з рушниці розстріляв двох собак через зіпсоване взуття доньки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .