“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Компанія зазначила, що залишити тарифи незмінними не можуть
Український оператор “Київстар” знову підвищив ціни на свої послуги. Причиною стали висока інфляція, руйнування та пошкодження інфраструктури.
Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook. Користувачі обурюються у коментарях різким стрибком цін.
За словами представника оператора, про підвищення тарифів повідомляли за сім днів до їхньої фактичної зміни. Там заявили, що довіра абонентів для них важлива та у пріоритеті.
Водночас один із клієнтів написав, що дослухався рекомендацій та завчасно перейшов на контрактне обслуговування. Втім, вартість послуг, які йому надаються, теж зросла до 500 гривень на місяць.
У відповідь в компанії наголосили, що не можуть залишити тарифи незмінними.
Український мобільний оператор Київстар підвищив вартість тарифів лінійки "LOVE UA". Абоненти отримають більше наповнення та можливостей, але ціни помітно виросли.
Найдорожчими у цій лінійці є тарифи "LOVE UA Сила" та "ВСЕ РАЗОМ Сила". Саме користування ними обійдеться у 330 грн. Проте в останньому є додаткові послуги – домашній інтернет, доступ до "Роумінг як вдома" та до платформи кіно та телебачення "Київстар ТВ".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.