Головна
Україна
Події
11:20, 20 Травня
Информатор UA

Интро

На Київщині прикордонники затримали іноземця із символікою спецслужб росії. Він мав заборону на в'їзд в Україну. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Державної прикордонної служби України. Так, під час перевірки документів на блок-пості з'ясувалося, що незважаючи на заборону в'їзду в Україну на три роки, чоловік не залишив територію нашої країни. У його особистих речах виявили символіку спецназу рф, ніж, компас та записи в блокноті з контактами осіб країни-агресора. Також у чоловіка була довідка з органу позбавлення волі про судимість та відбування покарання на території рф. Нагадаємо, у Запоріжжі російський льотчик шпигував за ЗСУ та Теробороною. Також Інформатор писав, що спецслужби рф намагалися створити «народні республіки» у західних областях України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Київській області прикордонники затримали спецназівця рф

Читать на русском

У особистих речах чоловіки знайшли символіку спецназу рф

Читать на русском
У Київській області прикордонники затримали спецназівця рф

У особистих речах чоловіки знайшли символіку спецназу рф

На Київщині прикордонники затримали іноземця із символікою спецслужб росії. Він мав заборону на в'їзд в Україну.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Державної прикордонної служби України.

Так, під час перевірки документів на блок-пості з'ясувалося, що незважаючи на заборону в'їзду в Україну на три роки, чоловік не залишив територію нашої країни.

У його особистих речах виявили символіку спецназу рф, ніж, компас та записи в блокноті з контактами осіб країни-агресора.

Також у чоловіка була довідка з органу позбавлення волі про судимість та відбування покарання на території рф.

Нагадаємо, у Запоріжжі російський льотчик шпигував за ЗСУ та Теробороною.

Також Інформатор писав, що спецслужби рф намагалися створити «народні республіки» у західних областях України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.