“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Клітини змогли доставити за 42 години при максимальному стандарті у 72 години
У Києві успішно провели операцію з трансплантації кісткового мозку. Її здійснили у лікарні “Охматдит” 1-річному хлопчику на ім’я Дмитро. А донором став 26-річний чоловік зі Сполучених Штатів Америки.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України у Telegram. Відомо, що клітини змогли доставити з-за океану протягом 42 годин, що значно швидше за максимальний стандарт.
“Хоч Діму і його рятівника розділяли тисячі кілометрів, клітини змогли доставити за 42 години. Попри міжнародний максимальний стандарт у 72 години і надважку логістику до України в умовах війни”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що операцію зробили кілька днів тому. Маленький Дмитро бореться з синдромом Гурлера. Це спадкове захворювання, що виникає внаслідок дефіциту ферменту, що призводить до накопичення білково-вуглеводних комплексів та жирів у клітинах організму. Його симптоми прогресують швидко, що перешкоджає нормальному розвитку дитини. Зокрема, страждають рухливість, мовлення та здатність до навчання, а також соціальний та емоційний розвиток, присутні важкі фізичні вади.
У липні цього року спеціалісти “Охматдиту” провели трансплантацію кісткового мозку дитині з остеопетрозом. Ця операція тоді була здійснена вперше в Україні. Вона минула успішно, а дівчинку досить швидко виписали з лікарні.
Недугу виявили випадково, коли дівчинка впала та зламала руку. Лікарі зробили рентген і запідозрили остеопетроз. Ця хвороба рідкісна і зустрічається у 1:100 000 новонароджених. Вона виникла через генетичні мутації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.