"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Іноді кохання починається не з гучних зізнань, а з випадкової розмови, що тягнеться до світанку. Де важливе — між рядками. Де погляд — чесніший за слова. Сьогодні найбільша сміливість — це ніжність. Справжня. Та, яку не грають. Та, яка відчувається всім тілом.
Переваги вакцини AstraZeneca й досі переважують її ризики
У Канаді зафіксували першу смерть через ускладнення після вакцинації AstraZeneca. 54-річна жінка померла за кілька днів після щеплення першою дозою.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на CBC News .
Інцидент стався у провінції Квебек. Летальний випадок стався після того, як ін'єкція вакциною AstraZeneca викликала виникнення рідкісного тромбу в мозку.
"Після вакцинації вона відчувала серйозну втому та головний біль. Спочатку її ушпиталили за місцем проживання, а після погіршення стану доставили до Інституту неврології Монреалю", - йдеться у повідомленні.
До слова, разом з жінкою вакцину отримав і її чоловік, але він не зазнав побічних наслідків після щеплення.
Нагадаємо, Індія припинила постачання вакцини Covishield до України.
Також Інформатор писав що, в Україні можуть провести третій етап випробувань нової ізраїльської COVID-вакцини .