Головна
Україна
Події
20:24, 7 Серпня
Информатор UA

Интро

Рашисти збираються видавати автомобільні номери російського зразка в Херсонській області. Це ще один спосіб примусової російської паспортизації українців. Про це повідомив перший заступник голови облради Юрій Соболевський, передає Інформатор. "Анонсована окупантами видача на Херсонщині автомобільних номерів російського зразка - ще один спосіб примусової паспортизації, оскільки видавати їх планують тільки "громадянам рф", - написав він. Соболевський додав, що, судячи з настроїв переважної більшості жителів області, вже зараз зрозуміло, що така ініціатива окупантів провалиться. Нагадаємо, ранішеМіністерство закордонних справ України засудило указ путіна від 11 липня 2022 року, який передбачає спрощений порядок надання російського громадянства для всіх українців. Його назвали "нікчемним" і таким, що не матиме правових наслідків. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашомуПідписатися на канал у Viber можнатут.

У Херсонській області рашисти придумали ще один спосіб "паспортизації" населення

Читать на русском
У Херсонській області рашисти придумали ще один спосіб "паспортизації" населення

Вони хочуть видавати автомобільні номери російського зразка

Рашисти збираються видавати автомобільні номери російського зразка в Херсонській області. Це ще один спосіб примусової російської паспортизації українців. 

Про це повідомив перший заступник голови облради Юрій Соболевський, передає Інформатор.

"Анонсована окупантами видача на Херсонщині автомобільних номерів російського зразка - ще один спосіб примусової паспортизації, оскільки видавати їх планують тільки "громадянам рф", - написав він.

Соболевський додав, що, судячи з настроїв переважної більшості жителів області, вже зараз зрозуміло, що така ініціатива окупантів провалиться.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України засудило указ путіна від 11 липня 2022 року, який передбачає спрощений порядок надання російського громадянства для всіх українців. Його назвали "нікчемним" і таким, що не матиме правових наслідків

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор LiveПідписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.