Головна
Україна
Політика
21:20, 11 Липня
Информатор UA

Интро

Міністерство закордонних справ України засудило указ путіна від 11 липня 2022 року, який передбачає спрощений порядок надання російського громадянства для всіх українців. Його назвали "нікчемним" і таким, що не матиме правових наслідків.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МЗС. Цей указ вносить зміни до попередніх указів про спрощений порядок надання громадянства Росії для мешканців тимчасово окупованих територій України в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях, нині поширюючи його дію на решту української території. Це, зокрема, підтверджує продовження курсу кремля на загарбання українських земель, знищення Української держави та примусову асиміляцію української нації. В МЗС зазначили, що це рішення є черговим зазіханням на суверенітет та територіальну цілісність України, несумісне із нормами та принципами міжнародного права. Також паспортизація українських громадян є юридично нікчемною та не матиме правових наслідків для України, зазначили у відомстві. "Українським громадянам не потрібне путінське громадянство, а спроби нав’язати його силою приречені на провал. Цей указ нікчемний і свідчить лише про загарбницькі апетити путіна. Я переконаний, що Збройні Сили України покладуть їм край за належної підтримки партнерів. Тому зараз критично важливо посилити допомогу нашій державі. Закликаю партнерів до жорсткої реакції на нові паспортні фантазії путіна: терміново надати Україні більше важкого озброєння та запровадити нові економічні санкції проти росії", - наголосив глава МЗС Дмитро Кулеба. Зволікання лише заохочуватиме росію до подальших злочинів проти України та руйнування миру і безпеки у світі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В МЗС відрегували на "нікчемний" указ путіна про російське громадянство для українців

Читать на русском

Цей указ спрощує отримання громадянства рф для всіх українців

Читать на русском
В МЗС відрегували на "нікчемний" указ путіна про російське громадянство для українців

Цей указ спрощує отримання громадянства рф для всіх українців

Міністерство закордонних справ України засудило указ путіна від 11 липня 2022 року, який передбачає спрощений порядок надання російського громадянства для всіх українців. Його назвали "нікчемним" і таким, що не матиме правових наслідків. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МЗС.

Цей указ вносить зміни до попередніх указів про спрощений порядок надання громадянства Росії для мешканців тимчасово окупованих територій України в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях, нині поширюючи його дію на решту української території. Це, зокрема, підтверджує продовження курсу кремля на загарбання українських земель, знищення Української держави та примусову асиміляцію української нації.

В МЗС зазначили, що це рішення є черговим зазіханням на суверенітет та територіальну цілісність України, несумісне із нормами та принципами міжнародного права. Також паспортизація українських громадян є юридично нікчемною та не матиме правових наслідків для України, зазначили у відомстві.

"Українським громадянам не потрібне путінське громадянство, а спроби нав’язати його силою приречені на провал. Цей указ нікчемний і свідчить лише про загарбницькі апетити путіна. Я переконаний, що Збройні Сили України покладуть їм край за належної підтримки партнерів. Тому зараз критично важливо посилити допомогу нашій державі. Закликаю партнерів до жорсткої реакції на нові паспортні фантазії путіна: терміново надати Україні більше важкого озброєння та запровадити нові економічні санкції проти росії", - наголосив глава МЗС Дмитро Кулеба.

Зволікання лише заохочуватиме росію до подальших злочинів проти України та руйнування миру і безпеки у світі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор LiveПідписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.