“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Аварія сталася ввечері, 14 листопада
У Харкові п'яний поліцейський влаштував аварію і протаранив ще дві машини, намагаючись втекти. Йому загрожує до трьох років ув'язнення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Державне бюро розслідувань України.
Поліцейський Охтирського відділу поліції Сумської області в'їхав у машину, що рухалася попереду. Намагаючись втекти з місця ДТП, він врізався ще у два автомобіля.
Оперативник сів за кермо напідпитку. Його та водія одного з автомобілів із травмами доставили до лікарні. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху чи експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами у стані сп'яніння) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років ув'язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 5 років.
Нагадаємо, в Одеській області поліцейські потрапили в ДТП, вони та двоє людей з іншої машини в лікарні. Крім того, у Києві чоловік в'їхав у колону авто, які потрапили в аварію, патрульного затиснуло між машинами .
Також інформатор писав, що на трасі Київ-Чоп в аварії загинула поліцейська, її колега у реанімації .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .