“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У лікарні помилку зі свого боку заперечують
У Харківській області в Богодухівській центральній районній лікарні медики видали родичам померлого пацієнта не той труп. Помилку виявили лише в день похорону.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Суспільне".
Померлий пацієнт лікувався у COVID-відділенні й помер від серцевої недостатності. Труп родичам віддали в чорному пакеті, адже так треба, коли вмирають від коронавірусу. До слова, в тому ж пакеті чоловіка і поклали до труни.
Помилку виявили під час церемонії прощання, коли близьким покійного зателефонував чоловік однієї з медиків і попередив, що їм видали не те тіло - в пакеті знаходиться невідома жінка.
"Це чоловік однієї зі співробітниць цієї лікарні. Чоловік! Не заступник лікаря, не секретар, у яких є мої телефони, не головна медсестра, а чоловік. Він сказав, що в пакеті знаходиться якась невідома жінка, яку переплутали при видаванні тіл", - розповів зять померлого.
У лікарні помилку зі свого боку заперечують, адже рідні були присутні, коли труп поміщали до чорного пакету.
До слова, міська рада повинна перевірити дії працівників лікарні та розібратися в ситуації, що склалася.
Нагадаємо, за час пандемії в Україні зареєстрували 20 випадків смерті дітей від COVID-19.
Також Інформатор писав, що серед країн Європи Україна займає третє місце із захворюваності та летальності, експерти прогнозують, що до кінця півріччя країна втратить через коронавірус більше людей, ніж у 2020.