Головна
Україна
Події
16:29, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У Гостомелі окупант тримав людей у ​​підвалі без води та їжі, йому повідомили про підозру. Їх били прикладами та погрожували зброєю. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Офіс генерального прокурора України. У березні під час окупації селища Гостомель підозрюваний разом з іншими невстановленими військовими зс рф проводили незаконні обшуки будівель. Окупанти вибивали двері, розбивали вікна та шукали українських військових та співробітників правоохоронних органів. В одному з будинків вони погрожували мирним жителям зброєю та змусили їх повністю роздягнутися. Надалі людей без їжі та води тримали у підвалі, били прикладами по ребрах та ногах, погрожуючи зброєю імітували страту. Також окупанти, проводячи так звані фільтраційні заходи, перевіряли документи та відбирали у цивільних мобільні телефони. Військовому підрозділу управління Росгвардії в Кемеровській області зс рф повідомили про підозру в порушенні законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України). Якщо ви дізнаєтесь про цього російського військового та маєте докази про його причетність до інших злочинів, надсилайте докази на сайт warcrimes.gov.ua або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050- 107-66-75. Нагадаємо, українські та французькі фахівці встановили особи п'яти загиблих у Бучі, вбитих окупантами. Крім того, на Харківщині рашисти вбили мирного жителя у дворі та розстріляли з танка чоловіка в авто. Також Інформатор писав, що на Чернігівщині рашист, погрожуючи розстрілом, відібрав у чоловіка золотий ланцюжок з хрестиком. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Гостомелі окупант тримав людей у підвалі без води та їжі: йому повідомили про підозру

Читать на русском

Разом із ним були інші рашисти

Читать на русском
У Гостомелі окупант тримав людей у підвалі без води та їжі: йому повідомили про підозру

Разом із ним були інші рашисти

У Гостомелі окупант тримав людей у ​​підвалі без води та їжі, йому повідомили про підозру. Їх били прикладами та погрожували зброєю.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Офіс генерального прокурора України.

У березні під час окупації селища Гостомель підозрюваний разом з іншими невстановленими військовими зс рф проводили незаконні обшуки будівель. Окупанти вибивали двері, розбивали вікна та шукали українських військових та співробітників правоохоронних органів.

В одному з будинків вони погрожували мирним жителям зброєю та змусили їх повністю роздягнутися. Надалі людей без їжі та води тримали у підвалі, били прикладами по ребрах та ногах, погрожуючи зброєю імітували страту. Також окупанти, проводячи так звані фільтраційні заходи, перевіряли документи та відбирали у цивільних мобільні телефони.

Військовому підрозділу управління Росгвардії в Кемеровській області зс рф повідомили про підозру в порушенні законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України). Якщо ви дізнаєтесь про цього російського військового та маєте докази про його причетність до інших злочинів, надсилайте докази на сайт warcrimes.gov.ua або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050- 107-66-75.

Нагадаємо, українські та французькі фахівці встановили особи п'яти загиблих у Бучі, вбитих окупантами. Крім того, на Харківщині рашисти вбили мирного жителя у дворі та розстріляли з танка чоловіка в авто.

Також Інформатор писав, що на Чернігівщині рашист, погрожуючи розстрілом, відібрав у чоловіка золотий ланцюжок з хрестиком.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.