RU
Головна
Світ
16:21, 15 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Франції тести на коронавірус перестають бути безкоштовними для невакцинованих громадян. Зробити їх безкоштовно тепер можна тільки за призначенням лікаря. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Guardian. Водночас тести на коронавірус залишаються безкоштовними для вакцинованих дорослих і всіх дітей до 18 років. Дорослі, яким не робили щеплення, мають заплатити 22-45 євро, щоби пройти тестування. Таку зміну внесли на додаток до COVID-перепусток, які вимагаються по всій країні з літа. Щоб отримати її, потрібно показати доказ вакцинації, негативний тест або підтвердження недавнього одужання. Перепустки необхідні для відвідування туристичних об'єктів, лікарень, а також при поїздках, у тому числіна поїзді. До слова, понад 49 мільйонів осіб (близько 74% населення) повністю вакциновані від коронавірусу у Франції. Нагадаємо, Франція закликає країни ЄС не визнавати COVID-вакцини з Росії й Китаю. Крім того, Франція дозволила в'їзд українцям. Також Інформатор писав, що Франція посилить правила в'їзду для туристів із низкикраїн ЄС. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Франції скасували безкоштовні COVID-тести для невакцинованих

Читать на русском
У Франції скасували безкоштовні COVID-тести для невакцинованих

Таку зміну внесли на додаток до COVID-перепусток

У Франції тести на коронавірус перестають бути безкоштовними для невакцинованих громадян. Зробити їх безкоштовно тепер можна тільки за призначенням лікаря.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Guardian.

Водночас тести на коронавірус залишаються безкоштовними для вакцинованих дорослих і всіх дітей до 18 років. Дорослі, яким не робили щеплення, мають заплатити 22-45 євро, щоби пройти тестування.

Таку зміну внесли на додаток до COVID-перепусток, які вимагаються по всій країні з літа. Щоб отримати її, потрібно показати доказ вакцинації, негативний тест або підтвердження недавнього одужання.

Перепустки необхідні для відвідування туристичних об'єктів, лікарень, а також при поїздках, у тому числі на поїзді.

До слова, понад 49 мільйонів осіб (близько 74% населення) повністю вакциновані від коронавірусу у Франції.

Нагадаємо, Франція закликає країни ЄС не визнавати COVID-вакцини з Росії й Китаю.

Крім того, Франція дозволила в'їзд українцям.

Також Інформатор писав, що Франція посилить правила в'їзду для туристів із низки країн ЄС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.