24 лютого на знак солідарності з українським народом синьо-жовтими кольорами підсвітили знакові будинки - Ейфелеву вежу, будівлю МЗС у Парижі, Палац Європи у Страсбурзі, Башту миру у Канаді
Вночі 24 лютого на знак солідарності з українським народом синьо-жовтими кольорами підсвітили знакові будинки по всьому світу. Зокрема, у кольорах українського прапору були Ейфелева вежу та будівля МЗС у Парижі, Палац Європи у Страсбурзі, а також Башта миру у Канаді.
Деякі фото опублікували у Twitter (X) МЗС України. У відомстві подякували Єврораді, Європарламенту та Єврокомісії за цей жест підтримки.
"Будівлі інституцій ЄС майорять кольорами українського прапору у другу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну. Дякуємо вам, Єврорада, Європарламент та Єврокомісія", - повідомляється у твіттері МЗС України.
Нагадаємо, що до повномасштабного вторгнення традиція підсвічувати будівлі і визначні місця по всьому світі традиційно зберігалася ввечері 24 серпня, коли Україну, наприклад, вітали з 30-ою річницею Незалежності. Наразі це ознака солідарності з країною, яка виборює свою свободу й незалежність від загарбників з рф.
Підтримку світу від початку війни важко переоцінити. Адже сьогодні 731 день жаху в Україні, а за кордоном досі всі говорять про нас, допомагають вимушеним переселенцям, збирають кошти на нашу армію та багато іншого, що створює відчуття "ми не самі".
Світові лідери записали відео до другої річниці повномасштабного вторгнення рф. Серед спікерів - канцлер ФРН Олаф Шольц, канадський прем'єр Джастін Трюдо, голова уряду Іспанії Педро Санчес, голова Європейської ради Шарль Мішель та інші. Політики бажають Україні мужності та сили, а також обіцяють підтримку.
Також Україну вже підтримати міжнародні партнери. Зокрема, Британія виділила 245 мільйонів фунтів стерлінгів на виробництво снарядів для ЗСУ та запровадила нові санкції проти росії. Свою заяву про допомогу зробив і Євросоюз.
До Києва також прибули представники країн-партнерів. Прем'єр-міністри Італії, Канади та Бельгії вже в столиці. З ними також і голова Єврокомісії.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.