"Саме звідси мало розпочатися взяття Києва за 3 дні" - Зеленський у роковини нападу рф звернувся до українців з Гостомеля

Читать на русском

Президент України погодився, що будь-яка нормальна людина хоче, аби війна закінчилась, але ніхто з нас не дозволить, аби закінчилась країна наша

Читать на русском
Володимир Зеленський
Своє звернення Зеленський записав з аеропорту в Гостомелі, знищеному рф

Президент України погодився, що будь-яка нормальна людина хоче, аби війна закінчилась, але ніхто з нас не дозволить, аби закінчилась країна наша

У світлі роковин з початку повномасштабної війни, президент України Володимир Зеленський висловив своє бачення ситуації. Він відзначив стійкість нації. Окремо президент висловив рішучість у боротьбі за справедливий мир на умовах України, хоча у грудні 2022 під час зустрічі із президентом США Джо Байденом у Білому домі Зеленський казав, що сведливого миру у війні з рф бути не може.

Відеозвернення президент опублікував на своїй сторінці в телеграм-каналі. Він записав його з аеропорту в Гостомелі, звідки мало розпочатись російське "взяти Київ за 2-3 дні". Два роки тому українські війська у Гостомелі зустрічали ворожий десант. Два роки потому тут відбулася зустріч із друзями України, які прибули сьогодні, щоб підтримати українців. Зокрема, це глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, очільниця італійського уряду Джорджія Мелоні, канадський та бельгійський прем'єр-міністри Джастін Трюдо та Александер Де Кроо. Вони мали змогу побачити шлях, який пройшла Україна за ці два роки.

Європеським лідерам показали архівні кадри війни
Європеським лідерам показали архівні кадри війни

Зеленський зазначив, що у кожного є унікальний спогад того дня, 24.02.2022, як хто прокинувся, хто перший поздзвонив, кому поздвонив ти, що сказав своїм найближчим і, найголовніше, що зробили далі. Він відзначив рішучість українців, які стали боротися, вишикувалися в черги до військоматів і разом з побратимами боронили кордони країни. 

"Ми стали на 730 днів ближче до перемоги. Хтось чекає на якогось віщуна, який би сказав, коли вона настане. А мільйони українців просто пам'ятають слова Комбазя: "Борітеся - поборите... Великий народе великої країни! Неймовірно пишаюсь кожним, кожною. Захоплююсь кожним і кожною. Вірю в кожного і кожну. Будь-яка нормальна людина хоче, аби війна закінчилась. Але ніхто з нас не дозволить, аби закінчилась країна наша", - наголосив глава держави у зверненні до громадян.

 

Він відзначив, що будь-яка нормальна людина хоче, аби війна закінчилась. Але ніхто з нас не дозволить, аби закінчилась наша країна. Він сказав, що можна знищити літак, але мрію українців на свободу ніхто не знищить. 

"Саме тому до слів про завершення війни ми завжди додаємо: на наших умовах. Саме тому біля слова мир завжди звучить: справедливий. Саме тому в майбутній історії біля слова Україна завжди стоятиме слово Незалежна. Боремось за це. І переможемо. У найкращий день нашого життя. Дякую всім вам воїни, нашому народу і всім у світі, хто стоїть поруч з нами і правдою. Слава Україні!", - сказав він.

Плани Зеленського

Президент України Володимир Зеленський планує відвідати Вірменію й провести переговорили з її урядом. Ймовірно, це станеться у березні. Остаточна дата візиту та її ціль не називається, бо погодження ще тривають. Нагадаємо, що прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян неодноразово заявляв, що його країна - не союзник рф у війні проти України.

При цьому Вірменія не передає Україні зброю, техніку й боєприпаси, але нещодавно країна надала близько 10 тонн ліків та медикаментів. Таким чином влада висловила підтримку нашій державі у протистоянні російській окупації.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.