Головна
Україна
Події
08:56, 7 Січня
Информатор UA

Интро

На Донбасі військовий застрелив товариша по службі і намагався видати це за самогубство. Суд обрав йому безальтернативний запобіжний захід. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Об'єднаних сил. . До Донецької спеціальної прокуратури у військовій та оборонній сфері Об'єднаних сил надійшло повідомлення про самогубство військового, 1976 року народження, при виконанні службових обов'язків на позиції опорного наглядового пункту однієї з військових частин, що знаходиться у Бахмутському районі Донецької області. Водночас, слідство встановило, що йдеться про приховування вбивства. Смертельні вогнепальні поранення потерпілому завдав з автомата його товариш по службі. Військовому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115, ч. 3 ст. 406 Кримінального кодексу України. Суд обрав йому безальтернативний запобіжний захід утримання під вартою терміном на 60 діб. Нагадаємо, в Одеській області після святкування Нового року знайшли мертвим військового. Два його товариші по службі в лікарні. Крім того, у Донецькій області офіцер розвідки бив і душив свою підлеглу . Також Інформатор писав, що на Донбасі солдата-контрактника знайшли із простріленою головою. Він загинув під час чергування. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Донецькій області військовий застрелив товариша по службі і намагався видати це за самогубство

Читать на русском
У Донецькій області військовий застрелив товариша по службі і намагався видати це за самогубство

Слідство вважає, що військовослужбовець 1976 року народження загинув на посту від кулі, випущеної з автомата його товариша по службі.

На Донбасі військовий застрелив товариша по службі і намагався видати це за самогубство. Суд обрав йому безальтернативний запобіжний захід.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Об'єднаних сил. .

До Донецької спеціальної прокуратури у військовій та оборонній сфері Об'єднаних сил надійшло повідомлення про самогубство військового, 1976 року народження, при виконанні службових обов'язків на позиції опорного наглядового пункту однієї з військових частин, що знаходиться у Бахмутському районі Донецької області. Водночас, слідство встановило, що йдеться про приховування вбивства. Смертельні вогнепальні поранення потерпілому завдав з автомата його товариш по службі.

Військовому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115, ч. 3 ст. 406 Кримінального кодексу України. Суд обрав йому безальтернативний запобіжний захід — утримання під вартою терміном на 60 діб.

Нагадаємо, в Одеській області після святкування Нового року знайшли мертвим військового. Два його товариші по службі в лікарні. Крім того, у Донецькій області офіцер розвідки бив і душив свою підлеглу .

Також Інформатор писав, що на Донбасі солдата-контрактника знайшли із простріленою головою. Він загинув під час чергування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.