«Ситуація, коли у мобільних операторів 80% анонімних абонентів - неправильна. За таких умов можна сформувати хоч величезну ботоферму, хоч армію шахедів, хоч армію шахраїв!»
Цей кліп — це як маленьке кіно про жіночу душу. Ми знімали його на даху — високо над містом, просто під небом, і саме це допомогло передати відчуття легкості, окриленості. Вітер був настільки сильний, що місцями нас просто зносило, але саме в тому була вся магія.
Виходити на лід небезпечно, особливо, коли мороз не сильний
Ввечері у суботу, 29 січня, двоє підлітків провалилися під лід у Дніпрі. Хлопці гуляли льодом приблизно за 30 метрів від берега.
Одному з хлопців вдалося вибратися. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу ДСНС у Дніпропетровській області.
Рятувальники шукали підлітка кілька годин, обстежили 400 квадратних метрів акваторії Дніпра, але знайти його одразу не вдалося. Вранці 30 січня пошуки відновили і тіло хлопця виявили на глибині 6 метрів.
Як з'ясували кореспонденти Інформатор Дніпро на місці подій, на пляжі на момент інциденту знаходилася компанія молодих людей. Коли двоє провалилися під лід, інші намагалися їм допомогти.
Виходити на лід — вкрай небезпечно, особливо коли не було сильних морозів тривалий час. Навіть якщо лід міцний, не збирайтеся великими групами, не відходьте далеко від берега. Якщо ви любите зимову риболовлю – не бурите кілька лунок поряд. Будьте уважні!
Нагадаємо, в Запорізькій області в Енергодарі під лід провалилися четверо чоловіків, що рибалили в затоці прогулянкового каналу. Усіх рибалок врятували свідки інциденту.
Крім того, під час риболовлі на річці Орель у Харківській області 67-річний чоловік провалився під лід та втопився.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.